CBRE

Tlačiť

Novým letting managerom v property and asset managemente CBRE je Peter Pohanka

(Zdroj: www.mediahit.sk , 06.03.2013)

CBRE Property and Asset management v súčasnosti spravuje obchodné centrá EUROPA SC Banská Bystrica, SP Arkadia Trnava, SC Aquario Nové Zámky, SC TULIP Martin a 4 nehnuteľnosti s hypermarketom Carrefour.

 Bratislava 6. marec 2013 - Tím Property and Asset Managementu spoločnosti CBRE má nového Letting managera. Peter Pohanka bude zodpovedný za prenájom obchodných priestorov shopping centier spravovaných spoločnosťou CBRE, ako aj za prenájom obchodných centier pre vlastníkov, s ktorými má CBRE rámcovú zmluvu. Taktiež bude zodpovedať za vyhľadávanie nových klientov a projektov, v rámci ktorých CBRE zabezpečí prenájom obchodných priestorov. Zároveň bude poskytovať služby retail agenta pre nájomcov, tzv. tenants representation.

Peter ná ekonomické a stavebné vzdelanie. V minulosti pracoval ako projektový manažér na strane developera na projektoch ako výstavba automobilky KIA Motors pri Žiline, priemyselný park v Prešove či revitalizácia kasární v Bardejove, má skúsenosti s akvizíciou a správou nehnuteľností ako aj prevádzkou maloobchodu.

Peter doplnil retail leasing team, ktorý tvoria okrem neho ešte Matúš Choma a Vladimír Hanuľa. Matúš Choma je suupervízorom oddelenia prenájmov a venuje sa najmä konzultáciám, príprave štúdií a vyhľadávaniu nových príležitostí. Vladimír Hanuľa pracuje ako retail agent pre externé projekty ako aj nehnuteľnosti spravované CBRE.

CBRE Property and Asset management v súčasnosti spravuje obchodné centrá EUROPA SC Banská Bystrica, SP Arkadia Trnava, SC Aquario Nové Zámky, SC TULIP Martin a 4 nehnuteľnosti s hypermarketom Carrefour z portfólia spoločnosti Bainbridge. Rámcovú zmluvu má spoločnosť uzatvorenú s SC Cassovia Košice, SC Danubia Bratislava, SC Laugarício Trenčín, SC Zemplín Market Michalovce a i.

Property and Asset Management spoločnosti CBRE poskytuje svojím klientom správu a administratívu, administráciu nájomných priestorov, korporátne účtovníctvo, reporting a rozpočet, technickú správu a riadenie subdodávateľov, marketing a zabezpečuje prenájom.

-e-