CBRE

Arrow DITURIA shopping center

Exterier

Exterier Exterier

Interier

Interier Interier

Údaje o nehnuteľnosti
 Arrow Prenajímateľná plocha11000 m²
 Arrow Standard budovyObchodné centrum
 Arrow LokalitaCentrum
 Arrow Rok uvedenia do prevádzky2014
 Arrow Počet poschodí3
 Arrow Otváracie hodiny09:00 - 20:00
 Arrow Weblinkhttp://dituria.sk/
 Arrow Foodcourt
 Arrow Supermarket
Popis

DITURIA Shopping Center je najväčším a najmodernejším nákupným centrom v Leviciach, ktoré vzniklo prestavbou obľúbeného a navštevovaného obchodného domu Prior.

Vďaka ideálnej pozícii v srdci mesta Levice ponúka Dituria SC vynikajúcu dostupnosť pešo, osobnými dopravnými prostriedkami alebo MHD. Obchodné centrum sa nachádza v absolútnom centre mesta Levice, na začiatku mestskej pešej zóny v blízkosti Námesia Hrdinov. Len 12 minút pešo je autobusová a vlaková stanica. Objekt má vynikajúce napojenie na medzimestské komunikácie. Nákupné centrum poskytuje až 198 parkovacích miest pre návštevníkov zblízka či zďaleka v podzemnom parkovisku so stálou strážnou službou.

Nákupné centrum ponúka vybrané spektrum obchodov, kde návštevník nájde všetko, čo potrebuje: novinky svetových značiek, najnovšie módne trendy či kvalitnú výbavu interiéru vašeho domova, občerstvenie a reštaurácie, príjemné posedenie v kaviarňach alebo najväčšiu ponuku darčekov špecializovaných predajní. To všetko a ešte viac pod jednou strechou.

Finančné informácie

Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy, postavenia v centre, ponúkanej komodity/služby ako aj od ďalších faktorov. Finančné informácie Vám budú poskytnuté pri prejavení záujmu telefonicky, prípadne mailom

Mapa
Poloha nehnuteľnosti
Mesto
Levice
 
Okres
Levice
 
Kraj
Nitriansky
 
Štát
Slovensko
 

Kontaktná adresa
Róbert Pollák
CBRE, Park ONE, Nám.1.mája 18
811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
Slovensko
Mobil: +421 910 256 114
robert.pollak@cbre.com
 
Kontaktný formulár
Meno (*)
Telefón (*)
Fax
E-Mail (*)
Vec
Správa (*)
(*)Záväzné polia